Strona główna/Aktualności/„Dzień Białej Skarpetki” - zajęcia biblioteczne gr. (..)

„Dzień Białej Skarpetki” - zajęcia biblioteczne gr. 5-latków

30 Listopada 2021

30 listopada 2021 roku, dzieci z grupy 5-latków wzięły udział w zajęciach bibliotecznych w Filii nr 1 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Czeladzi. Zajęcia literacko-plastyczne pt. „Dzień Białej Skarpetki” miały na celu rozwijanie wyobraźni, inwencji twórczej oraz sprawności manualnej. Uzmysłowiły także dzieciom, że przedmioty codziennego użytku można wykorzystać do różnych innych celów niż są one przeznaczone. Pięciolatki wykazały się dużą kreatywnością przy tworzeniu pacynek ze skarpetek.